صفحه اصلی
محصولات
نمونه کارها
گالری
پشتیبانی فنی
قرعه کشی
درباره ما
تماس با ما
مرکز توزیع و فروش

ثبت ایده ها


 
 

  سبد خرید خالی است .
 

پیگیری سفارش با کد رهگیری
شرکت هنرهای نوین کمان شرکت هنرهای نوین کمان
درباره ی ما
 

شركت هنرهای نوین كمان در مردادماه 1387 با تجمع تعدادی از فارغ التحصیلان دانشگاه یزد و با هدف طراحی و تولید نرم ‏افزار‏های كاربردی در حوزه خانواده شكل گرفت. پس از گذشت نزدیك به شش سال از فعالیت، هم اكنون این شركت، تعداد 8 محصول نوآورانه را روانه بازار نموده و طیف وسیعی از خانواده‏ های ایرانی را در جمع كاربران محصولات خود دارد .

این شرکت در سال 1391 اقدام به ثبت موسسه فرهنگی دیجتال با نام " موسسه فرهنگی توسعه هنر و فن‏ آوری کمان " نمود که به طور وابسته به شرکت فعالیت می ‏نماید و به عنوان ناشر محصولات این شركت شناخته می ‏شود .

محصولات كمان، با هدف قراردادن خانواده ایرانی به عنوان مشتری بالقوه خود، عناوین مختلفی در حوزه ‏های متفاوت از آموزش آشپزی تا آموزش زبان را شامل می‏ شود .

این شركت در اولین حضور خود در یك جشنواره ملی موفق به دریافت عنوان محصول نوآورانه برای اولین نرم ‏افزار خود (نرم‏ افزار وروجك‏ ها در خونه پرماجرا) گردید. این روند ادامه یافت و در دو جشنواره بعدی نیز، سایر محصولات این شركت موفق به كسب 3 عنوان برتر دیگر شدند .

گروه تجاری كمان جهت رسیدن به حداكثر ارتباط با مشتریان بالقوه و بالفعل خود سیاست حضور در نمایشگاه‏ های مختلف را در پیش گرفته و طی چهار سال گذشته در بیش از 200 نمایشگاه ملی و بین ‏المللی حضور فعال داشته و حاصل آن علاوه بر برخورداری از نظرات و ارتباط رودررو با مشتریان دریافت بیش از 70 لوح تقدیر و گواهینامه از سازمان ها و مراكز مختلف می‏ باشد .

‏اکنون، پس از گذشت 6 سال از فعالیت و حضور در بازار فروش نرم ‏افزار ایران، بیش از 70.000 خانواده، در بیش از 50 شهر سراسر ایران از مشتریان این شركت بشمار می‏ آیند .

وب سایت رسمی این شركت به آدرس www.Kamanco.ir به عنوان پل ارتباطی اصلی این شركت با مشتریان است كه كلیه خدمات از پشتیبانی و فروش گرفته تا ثبت نظرات و پیشنهادات مشتریان را به صورت آنلاین و آفلاین در اختیار كاربر قرار می دهد. اكنون بیش از 5.000 نفر از كاربران نرم ‏افزارهای كمان از طریق این وب سایت با ما در ارتباط دائم هستند و ما را با نظرات ارزشمندشان همراهی می کنند.

یکی از افتخارات ما این است که بیش از 90 درصد مشتریان از محصولات کمان رضایت کامل دارند و بعضا تنها برای تشکر با ما تماس می‌گیرند. امیدواریم شما را در جمع این عزیزان ببینیم.

سربلند و موفق باشید .

 

cheap nhl jerseys , wholesale nfl jerseys , cheap mlb jerseys , wholesale mlb jerseys from china , Wholesale MLB Jerseys , cheap mlb jerseys , cheap nfl authentic jerseys , whoelsale nhl jerseys

Copyright © 2011, KamanCo.

All rights Reserved.

 

design by

 شرکت هنرهای نوین کمان