صفحه اصلی
محصولات
نمونه کارها
گالری
پشتیبانی فنی
قرعه کشی
درباره ما
تماس با ما
مرکز توزیع و فروش

ثبت ایده ها


 
 

  سبد خرید خالی است .
 

پیگیری سفارش با کد رهگیری
شرکت هنرهای نوین کمان شرکت هنرهای نوین کمان


سوال1) بعد از نصب برنامه وقتی بر روی آیکون وروجک ها بوجود آمده بر روی دسکتاپ کامپیوتر کلیک میکنم با پیغامی مواجه میشوم که از من می خواهد کامپیوتر خود را دوباره راه اندازی کنم ولی بعد از راه اندازی مجدد دوباره همین پیغام را به من نمایش میدهد و یا بعد از راه اندازی آیکون وروجک ها موجود در روی دسکتاپ کامپیوترتان با پیغام خطایی به شماره خطای 756 مواجه میشوم(در صورتی که با شماره خطای دیگری مواجه شدید با شرکت تماس بگیرید)

جواب 1 )

1  cdشماره 2 را داخل دستگاه قرار داده و به روي Drive كه CD برنامه وجود دارد كليك راست کرده و گزينه open را انتخاب نماييد.

3-     Vistaپوشه ي   را باز کرده و با توجه به نوع Vista  کامپيوتر خود پوشه ي 32 bit ويا 64 bit را باز کنيد. (اکثر سيستم هاي عامل موجود Vista 32 bit مي باشند.)

4-     بر روي فايل DPINST.EXE كليك راست كرده و گزينه Run as Administrator را اجرا نماييد.

5- پس از پايان نصب كامپيوتر را Restart نماييد.

نكته: گاهي اوقات درايورهاي نصب شده بر روي ويندوز به درستي اجرا نمي شوند يا مشكلي در اجراي آنها به وجود آمده است. در چنين مواردي لازم است كه كليه فايلهاي درايور حذف شده و مجددا نصب شوند. براي حذف كامل درايور نصب شده براي محافظت داده ها به روش زير عمل نماييد :

از منوي Start  گزينه Run را انتخاب كرده و عبارت Regedit  را تايپ كرده و كليد Ok را بزنيد. در برنامه RegEdit  در منوي سمت چپ كليد زير را پيدا كرده و آن را با فشردن كليد Delete حذف نماييد :

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\HDCS

در قسمت Run عبارت زير را تايپ نماييد تا زير فهرست درايورها مشاهده شود :

systemroot%\system32\drivers%

فايل HDCS.SYS را در صورت وجود حذف نموده و سيستم را Restart كنيد.

پس از راه اندازي مجدد سيستم ، توسط يك كاربر با دسترسي مديريتي وارد شده و بر روي فايل DPINST.EXE كليك راست نموده و فايل را با انتخاب Run as Administrator اجرا نماييد. پس از پايان نصب سيستم را مجدداً راه اندازي نماييد.

در صورتي كه از ويندوز 64 بيتي استفاده مي كنيد پس از نصب  درايور لازم است فايل SetupReadyDriverPlus.exe را اجرا نماييد.
سوال2) بعد از اجرای نرم افزار با صفحه سفید رنگی مواجه می شوم

جواب2)

اگر کامپیوتر شما کند است حداکثر 2 یا 3 دقیقه صبر کنید و اگر باز هم نرم افزار اجرا نشد :

راه اول : فایل زیر را دانلود کرده و  آن را نصب کنید

راه دوم : فایل regedit.exe  را در ویندوز 7 از  قسمت جستجوی منوی استارت جستجو کنیدو در ویندوز xp در قسمت run از منوی استارت وارد کنید و پس از پیدا شدن آن را اجرا کرده و از قسمت چپ وارد HKEY_LOCAL_MACHINE سپس SOFTWARE شوید (در صورتی که ویندوز شما 64 بیت است وارد HKEY_LOCAL_MACHINE سپس SOFTWARE سپس Wow6432Node شوید) و پوشه Macromedia را پیدا کرده و آن را delete  کنید

  cdشماره 2 را داخل دستگاه قرار داده و به روي Drive كه CD برنامه وجود دارد كليك راست کرده و گزينه open را انتخاب نماييد سپس وارد پوشه flashplayer شده و فایل flash_player_10.msi   را نصب نمایید.

سپس نرم افزار را اجرا کنید 

در صورتی که مشکل به وجود آمده برای شما در موارد مطرح شده بالا نبود می توانید آن را برای ما بفرستید . تیم فنی شرکت مشکل شما را بررسی کرده و راه حل آن را در صورت عمومی بودن از طریق همین صفحه در اختیار همه قرار می دهند . در غیر این صورت آن را به پست الکترونیکی شما خواهند فرستاد.

ارسال مشکل در مورد  نرم افزار وروجک ها در خونه پرماجرا

   آدرس پست الکترونیکی :  درصورتی که سوال شما جنبه خصوصی دارد حتما ایمیل خود را وارد نمایید

     

   

 

cheap nhl jerseys , wholesale nfl jerseys , cheap mlb jerseys , wholesale mlb jerseys from china , Wholesale MLB Jerseys , cheap mlb jerseys , cheap nfl authentic jerseys , whoelsale nhl jerseys

Copyright © 2011, KamanCo.

All rights Reserved.

 

design by

 شرکت هنرهای نوین کمان